Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i wraz z nami tworzyć nieziemskie rozwiązania? Koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy!

Zobacz oferty

Oferty pracy

Specjalista ds. uczenia maszynowego i sieci głębokich

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie prześlij nam swoje CV!

praca@kplabs.pl

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wykorzystywanie algorytmów do przetwarzania zdjęć, w tym zdjęć hiperspektralnych
  • projektowanie i wykorzystywanie algorytmów do przetwarzania serii czasowych sygnałów
  • udział oraz nadzór nad przebiegiem badań eksperymentalnych
  • bieżąca współpraca z różnymi środowiskami, w tym ze środowiskiem naukowym
  • opracowywanie dokumentacji i raportów w języku angielskim

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne)
  • minimum trzy lata doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją/uczeniem maszynowym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z uczeniem głębokim
  • doświadczenie w przetwarzaniu obrazów przy użyciu różnych architektur sieci konwolucyjnych
  • umiejętność implementacji algorytmów na podstawie artykułów naukowyc
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • nieziemskie burze mózgów i tech-talki
  • świetną atmosferę
  • zgrany zespół
  • możliwość rozwoju w różnych technologiach
  • wspólne gry sieciowe 🙂
  • elastyczne godziny pracy
  • benefity do wyboru: bony paliwowe, bilety do kina, prywatna opieka zdrowotna, multisport itp.

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście!